(0)

Selecteer Regio

Eindejaarspremie en syndicale premie

Je hebt jouw formulier voor de eindejaarspremie of syndicale premie ontvangen. Wat moet je doen?


Wat moet je doen?

Je hebt jouw formulier voor de eindejaarspremie of syndicale premie ontvangen. Wat moet je doen?

  • Controleer je rekeningnummer en andere persoonlijke gegevens. Pas aan indien nodig.
  • Teken het formulier waar dit is voorzien.
  • Bezorg je formulier aan het ABVV-regio Antwerpen.
  • Stop de formulieren in de brievenbus van het dichtst bijgelegen ABVV-dienstencentrum of ABVV-kantoor.
  • Of bezorg je formulieren aan je ABVV-centrale.

Brievenbussen ABVV-kantoren:

  • ABVV-Dienstencentrum Antwerpen | Ommeganckstraat 35 | 2018 Antwerpen
    dienstencentrum.antwerpen@abvv.be | tel. 03 220 66 11
  • ABVV-Dienstencentrum Rupel | Antwerpsestraat 33 | 2850 Boom
    dienstencentrum.rupel@abvv.be | tel. 03 888 00 09
    • ABVV-kantoor Kontich | Mechelsesteenweg 73 | 2550 Kontich
  • ABVV-Dienstencentrum Hoboken | Dr. Coenstraat 51 | 2660 Hoboken
    dienstencentrum.hoboken@abvv.be | tel. 03 827 53 00
    • ABVV-kantoor Linkeroever | Blancefloerlaan 6-8 | 2050 Antwerpen
    • ABVV-kantoor Kruibeke | Bazelstraat 2A | 9150 Kruibeke
  • ABVV- Dienstencentrum Deurne | Frank Craeybeckxlaan 79 | 2100 Deurne
    dienstencentrum.deurne@abvv.be | tel. 03 324 24 11
  • ABVV-Dienstencentrum Merksem | Bredabaan 572 | 2170 Merksem
    dienstencentrum.merksem@abvv.be | tel. 03 646 25 90
    • ABVV-kantoor Brasschaat | Hofstraat 6 | 2930 Brasschaat
    • ABVV-kantoor Schoten | Churchilllaan 53 | 2900 Schoten
  • ABVV-Dienstencentrum Kapellen | Dorpsplein 9 | 2950 Kapellen
    dienstencentrum.kapellen@abvv.be | tel. 03 664 67 49

Omwille van de maatregelen tegen Corona zijn de ABVV-kantoren NIET vrij toegankelijk voor leden. Onze medewerkers werken achter gesloten deuren en op uitnodiging. Al onze brievenbussen worden regelmatig geleegd.

Meer informatie over hoe je beroep doet op het ABVV-regio Antwerpen.

Brievenbussen ABVV-centrales

Downloads

Zoek op trefwoord

eindejaarspremie syndicale premie

Terug Top